10-12.06 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання головних бухгалтерів інтернатних установ соціального захисту населення області за програмою тематичного короткострокового семінару «Діяльність головних бухгалтерів інтернатних установ соціального захисту населення в сучасних умовах».

У ході навчання розглядались такі теми: «Фінансово-господарська діяльність будинків — інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів»; «Практика ведення складського обліку»; «Соціальний захист населення працюючого в шкідливих умовах праці в установах соціального захисту населення»; «Індивідуальний підхід та особливості роботи з людьми, які мають відхилення у стані здоров’я»; «Аспекти нарахування заробітної плати інтернатними установами соціального захисту населення в області»; «Дотримання законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості продуктів» та ін.

Зі слухачами працювали: Гурина Л.І. – заступник директора Департаменту, начальник управління фінансів, організації роботи стаціонарних установ та господарської діяльності – головний бухгалтер Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Даньковська Н.П. – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області; Мамрега Н.О. – начальник відділу стаціонарних установ та надання соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Брухнова Л.С. – головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру; Огойко Л.П. – головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Хмельницькій області та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.