25-27.09 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Організація діяльності  підрозділів культури, національностей, релігій та туризму області в період децентралізації».

У ході навчання розглядались такі теми: «Культурна спадщина  як інструмент розвитку громади»; «Розвиток туристичного потенціалу регіону: ресурси та можливості»; «Інформаційна складова розвитку культури»; «Проблемні питання у застосуванні законодавства про публічну службу»; «Розвиток туристичної галузі Хмельниччини» та ін.

Зі слухачами працювали: Лукашук В.С. – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації; Савчук К.А. – радник з питань регіонального розвитку Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»; Собко А.В. – експерт з питань комунікацій Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»; Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у. та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь у семінарі.