24-25.05 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання начальників юридичних відділів виконавчих апаратів місцевих рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Правове регулювання діяльності юридичних служб місцевих рад в умовах децентралізації».

У ході навчання розглядались такі теми:«Правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування»; «Децентралізація в регіоні: виклики та проблеми»; «Актуальні питання земельних відносин»; «Ефективне використання майна об’єктів спільної власності територіальних громад»; «Відкриті дані, електронні реєстри та електронні кабінети»; «Окремі питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно»; «Основні вимоги до ведення діловодства в органах місцевого самоврядування» та ін.

Зі слухачами працювали: Циц С.В. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради, к.держ.упр.; Пасічник С.М. – заступник начальника управління – начальник відділу розвитку будівництва та будівельної діяльності управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації; Циганюк І.М. – заступник начальника юридичного управління – начальник відділу правового забезпечення Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області; Бохонок Л.О. – заступник начальника управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради; Требик Л.П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Кадимова С.П. – начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Головного територіального управління юстиції в області; Поліщук В.М. – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради та ін.

Під час закриття семінару відбулося анонімне анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.