Протягом 09-11 лютого на базі Хмельницького ЦППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації». Учасниками навчання стали 39 сільських, селищних голів Білогірського, Волочиського, Деражнянського, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинівського та Чемеровецького районів.

Відкрили семінар голова обласної ради Загородний Михайло Васильович та заступник директора Центру ППК Гаман Тетяна Василівна.

Михайло Васильович розповів про першочергові завдання щодо забезпечення децентралізації та реформи місцевого самоврядування в області. Посадовець, зокрема, наголосив, що Хмельниччина – в числі перших зі створення об’єднаних територіальних громад, адже вже в області діють 22 громади, в одній з яких відбулися перші вибори старост.

Спілкуючись із новообраними посадовцями, Михайло Загородний наголосив, що у своїй роботі сільський чи селищний голова має раціонально та ініціативно підходити до вирішення проблемних питань тієї чи іншої громади, втілювати привабливі ідеї задля розвитку території, а роз’яснювальна робота з різних питань має вестися з населенням повсякденно і бути постійним засобом зв’язку з людьми.

Протягом усього терміну навчання для слухачів організовано тематичні зустрічі, практичні заняття, лекції. Було проведено зустріч з представниками Першого аграрного кооперативу.

Аудиторія залишилась задоволеною змістовою складовою запропонованого матеріалу, про що засвідчила дружня та робоча атмосфера, яка панувала протягом усього терміну навчання. Слухачі жваво реагували на тези викладачів, спілкувались із ними у режимі «питання-відповідь».

По завершенню семінару посадовцям вручені сертифікати державного зразка. А також слухачі отримали друковані навчально-методичні матеріали та інформаційні добірки на електронних носіях.

09-11.02_1IMG_1885IMG_1891