17.04 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання спеціалістів апаратів, структурних підрозділів райдержадміністрацій, які відповідають за забезпечення доступу до публічної інформації за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації».

У ході навчання розглядались такі теми: «Організація роботи органів виконавчої влади щодо реалізації вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»; «Особливості застосування законодавства про доступ до публічної інформації»; «Основні вимоги до роботи з інформацією з обмеженим доступом в органах виконавчої влади»; «Особливості висвітлення діяльності органів виконавчої влади на офіційних веб-сайтах та в ЗМІ»; «Основні вимоги до організації роботи з документами» та ін.

Зі слухачами працювали: Вінер М.В. – завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації; Людвік В.В. – головний спеціаліст юридичного відділу апарату облдержадміністрації; Шевчук А.В. – головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації; Михайлова І.Г. – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Гудловська Л.С. – начальник загального відділу апарату облдержадміністрації та ін.

Під час закриття семінару відбулося підведення підсумків і обговорено результати навчання. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.