27.02 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання спеціалістів структурних підрозділів з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти державної політики з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю на регіональному рівні».

У ході навчання розглядались такі теми: «Головні принципи комунікацій в органах державної влади»; «Комунікації як частина державного управління»; «Практичні аспекти співпраці органів влади з інститутами громадянського суспільства. Інформаційна аналітика, як основа моніторингу суспільно-політичних процесів»; «Комунікації зі ЗМІ та ключові засади ведення офіційних сайтів органів влади»; «Організація місцевого радіомовлення, мовлення громад».

Зі слухачами працювали: Михайлова І.Г. – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Черевченко Л.П. – заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Архіпович Т.М. – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та моніторингу суспільно-політичної ситуації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Стаднік Т.О. – начальник відділу у справах преси та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Гавінська О.І. – представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області.

Під час закриття семінару відбулося підведення підсумків і обговорено результати навчання. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.