20-22.05 на базі Хмельницького центру ППК відбулось навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Особливості надання соціальних послуг у сім’ях, де є факти вчинення домашнього насилля або його реальна загроза».

У ході підвищення кваліфікації розглядались такі теми: «Алгоритм роботи з сім’ями, в яких вчиняється домашнє насильство»; «Співпраця центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з лікарями-психіатрами щодо надання допомоги сім’ям, у яких вчиняється домашнє насильство»; «Допомога особам, які постраждали від вчинення домашнього насильства «Хмельницьким обласним центром соціально-психологічної допомоги»; «Робота з сім’ями учасників АТО, в яких вчиняється домашнє насильство»; «Функції органів Національної поліції щодо запобігання та протидії домашньому насильству» та ін.

Підсумки семінару підвели: Баюк М.І. – директор Центру ППК, к.держ.упр. та Мельник Н.В. – заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.