4 квітня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось підвищення кваліфікації спеціалістів з питань участі у публічних закупівлях за програмою тематичного короткострокового постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

DSCN3460У ході навчання розглядались такі теми: «Державна політика у сфері закупівель. Нормативно-правова база щодо публічних закупівель в Україні. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель. Відповідальність постачальника у сфері  закупівель»; «Електронна система публічних закупівель Prozorro»; «Основні вимоги до тендерної пропозиції та порядок її подання. Технічні специфікації. Забезпечення тендерної пропозиції та виконання договору про закупівлю. Оскарження процедур закупівлі. Закупівлі за правилами Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі та відкриття ринку закупівель ЄС згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС»; «Переваги електронної системи публічних закупівель Prozorro для постачальників»; «Особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена ЗУ «Про публічні закупівлі» та закупівель, що встановлюються окремими законами.Процедури закупівлі. Закупівля за рамковими угодами. Централізована закупівельна організація».

Зі слухачами працювали: Луцюк В.В.начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Требик Л.П. старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Решетніков Ю.М. — науковий співробітник відділу досліджень проблем організації боротьби з митними правопорушеннями Науково-дослідного центру митної справи НДІ фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України.

Під час навчання слухачі мали змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі свої питання.