Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 13 серпня 2015 року № 9-33/2015 утворено Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду – одну з найбільших територіальних громад не лише в області, а й в Україні. Вона об’єднала навколо адміністративного центру міста Дунаївці 24 сільські ради із чисельністю населення 39620 осіб.

З 20 по 22 вересня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК підвищували кваліфікацію 27 старост Дунаєвецької міської ОТГ за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області».dscn2040

У ході семінару розглядались такі теми: «Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування»; «Електронне врядування»; «Робота з документами»; «Рекомендації щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаних територіальних громад ц сфері соціального захисту»; «Виявлення осіб, що постраждали від торгівлі людьми та надання їм допомоги»; «Проектна діяльність – важлива складова розвитку громади» та ін.

Із слухачами працювали: Яцковський С.В. – директор Хмельницького регіонального офісу реформ та розвитку; Фасоля О.І. – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Халавчук О.М. – начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області; Муляр Н.О. – начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в області; Косовська Т.П. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ін.

По завершенню навчання слухачі отримали інформаційно-довідкові матеріали на дисках та буклет «Староста як нова організаційна форма місцевого самоврядування».