DSCN1452У період з 29 червня по 1 липня 2016 року на базі Центру ППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області». Учасниками семінару стали новообрані старости Колибаївської, Розсошанської, Меджибізької та Летичівської об’єднаних територіальних громад.

Відкрили семінар та ознайомили присутніх з програмою т.в.о. заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Валерій Цезарович Олійник та директор Центру перепідготовки та підвищення  кваліфікації кадрів, м.держ.упр. Микола Іванович Баюк.

Під час навчання розглядались такі теми: «Про особливості функціонування об’єднаних територіальних громад з урахуванням змін до чинного законодавства», «Електронне врядування», «Електронні сервіси Міністерства юстиції України», «Організація діяльності старости», «Робота із зверненнями громадян» та ін.DSCN1469

У рамках семінару для слухачів організовано практичне заняття «Використання сучасних інтернет-технологій посадовими особами місцевого самоврядування для побудови ефективної роботи та взаємодії з громадою».DSCN1481

З учасниками семінару проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Побажання та пропозиції слухачів будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.

Навчання завершилось врученням сертифікатів.