21-23 вересня 2016 року Директор Хмельницького центру ППК Баюк М.І. взяв участь у VIII щорічних Рішельєвських академічних читаннях на тему: «Актуальні питання впровадження нового законодавства про державну службу», які відбулися в Одеському регіональному інституті державного управління  при Президентові України.

Захід організований Національним агентством України з питань державної служби, Національною академією державного управління при Президентові України та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно з Одеською міською радою у рамках Робочої групи (Панелі) «Реформа державного управління» Тематичної платформи «Демократія, належне врядування та стабільність» ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Метою заходу стало обговорення актуальних питань реформування державного управління та державної служби на основі європейських принципів державного управління.

Відкрив Рішельєвські академічні читання та виступив з вітальним словом Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

У ході VIII щорічних Рішельєвських академічних читань директор Центру взяв участь в обговоренні проекту Стратегії підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції до 2020 року.

Головною темою пленарного засідання визначено питання побудови ефективної системи управління персоналом на державній службі та професійного навчання державних службовців у контексті реформи державного управління.

Після пленарного засідання було проведено роботу у секціях, де науковці, експерти, практики розглянули ключові тенденції та кращі практики реформування державної служби у країнах Східного партнерства, напрями вдосконалення кадрового менеджменту в органах державної влади, а також актуальні питання магістерської підготовки державних службовців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».