З 21 по 25 травня 2017 року начальник відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Флентін С.В. пройшов навчальну програму «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі – тренінг для тренерів» у Берліні.

Німецько-українська Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі – проект Міністерства закордонних справ ФРН, що його реалізує Європейська академія Берліна.

Головна мета Академії доброго урядування та підвищення компетентності в Європі – знайомити орієнтовані на реформи сили публічної служби в Україні, державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з принципами доброго урядування й підтримувати їх у послідовному запровадженні та закріпленні доброго урядування в українських адміністративних округах.

Навчальна програма «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі – тренінг для тренерів» містила модульну фазу тритижневого дистанційного навчання, на яку спирався семінар в Берліні. Учасники одержали поглиблені знання й навички, які допоможуть їм компетентно поширювати тематичний зміст і найкращу практику. Компетентність було підвищено у таких сферах:

  • управління змінами;
  • комунікація (внутрішня й зовнішня) та мотивування;
  • кооперативне керування персоналом;
  • розвиток персоналу й команди;
  • інтегроване викладання й навчання на робочому місці;
  • розроблення й проведення навчальних продуктів для співробітників.

По завершенню навчання Сергій Флентін отримав сертифікат про успішне проходження навчальної програми.