_MG_567410 березня 2016 р. на базі Хмельницького центру ППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання діяльності депутатів місцевих рад в умовах децентралізації» для депутатів місцевих рад Хмельницької області.

Відкрили семінар Шинькович А.В. – народний депутат України, Ніконішин В.Л.начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради та Гаман Т.В. – заступник директор Хмельницького Центру ППК, к.держ.упр., доцент.

У ході зустрічі депутати ознайомились із конституційними засадами місцевого самоврядування в Україні та Європейською Хартією місцевого самоврядування, правовим забезпеченням та організацією діяльності депутатів місцевих рад,. З особливою зацікавленістю слухачами сприйнята лекція «За_MG_5586побігання виникненню конфліктних ситуацій. Дотримання норм культури ділового спілкування» (Гуменюк О.Г.доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук Хмельницького університету управління та права, к.психол.н., доцент.)., а також Заїка Р.В. — старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері запобігання корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Хмельницької області та Кісь Р.М. – начальник сектору відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Хмельницькій області, які розкрили питання запобігання корупції в Україні.

Із слухачами працювали Олуйко В.М. – Член делегації України в Конгресі місцевих та регіон_MG_5556альних влад Ради Європи, д.держ.упр., професор; працівники виконавчого апарату обласної ради: Панасюк М.В. – заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення; Циц С.В. – начальник юридичного відділу, к.держ.упр.

Учасники семінару отримали друкований навчально-методичний матеріал «Депутату місцевої ради: практичні поради щодо організації діяльності» та інформаційні добірки на електронних носіях.

За підсумками навчання було проведено анкетування слухачів, які відзначили високий рівень підготовки та проведення всіх навчальних заходів та актуальність набутих знань.