IMG_2108-1На сьогоднішній день Хмельниччина є однією з лідерів за кількістю утворених об’єднаних територіальних громад в Україні. Відповідно до положень чинного законодавства у населених пунктах, які увійшли до нових ОТГ з’являється виборна посада старости. Починаючи з січня 2016 року стартували вибори старост у Хмельницькій області. Більша половина обраних посадових осіб раніше не працювали у системі місцевого самоврядування, саме тому виникає потреба в оновленні знань та набутті нових умінь та навичок.

В період з 10 по 12 травня 2016 року на базі Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходило навчання старост Волочиської, Наркевицької, Берездівської та Ганнопільської об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області».IMG_2130-1

Під час навчання розглянуто ряд важливих питань, що стосуються організації діяльності старости, роботи із зверненнями громадян, охорони здоров’я та освіти в об’єднаних громадах та ін. Окрім того, учасників семінару навчали використовувати сучасні інтернет-технології для побудови ефективної роботи та взаємодії з громадою.

IMG_2123-1Усі присутні отримали корисну інформацію, відповіді на поставлені питання та поради на майбутнє. По завершенню навчання всім слухачам вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.