7 квітня у Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації в онлайн-режимі проведено інформаційний семінар «ОКРЕМІ ПИТАННЯ НОТАРІАТУ ТА МІГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

На тематичних онлайн-дискусіях обговорювалися такі актуальні питання: «Особливості вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану», «Послуги, які надаються територіальними підрозділами управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області громадянам України», «Оформлення документів іноземцям та особам без громадянства».

Учасники навчання також отримали роз’яснення щодо  особливостей вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану та надання громадянам України адміністративних послуг територіальними підрозділами управління Державної міграційної служби у Хмельницькій області.

Висловлюємо подяку нашим спікерам:

ПРОДАН Нелі Василівні – начальнику управління нотаріату Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

СЕМКІВУ Ростиславу Романовичу – т.в.о начальника управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області.

МАЙДАНУ Володимиру Борисовичу – заступнику начальника управління-начальнику відділу у справах іноземців та осіб без громадянства управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області.

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!