За такою спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації розпочинає цикл навчань перша група новообраних керівників територіальних громад.

Партнерами Центру в сьогоднішньому заході є Центр експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи (Програма РЄ «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»), Міністерство розвитку громад та територій України, Національне агенство України з питань державної служби (НАДС), Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна рада, територіальні громади області.

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ В РАМКАХ ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ З ДОБРОГО ВРЯДУВАННЯ.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися ГАМАЛІЙ Сергій Вячеславович — голова Хмельницької обласної державної адміністрації, ЛАБАЗЮК Віолета Олександрівна — голова Хмельницької обласної ради, ЛИТВИНЕНКО Олена Вікторівна — виконуюча обов’язки голови Офісу Ради Європи в Україні, БАЮК Микола Іванович — директор Хмельницького регіонального ЦПК, модератор.

Протягом дня розглядалися питання нормативно-правового регулювання організації діяльності органів місцевого самоврядування в сучасних умовах, проходження служби в органах місцевого самоврядування, законодавчих та організаційних засад управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування та інші питання організації діяльності керівників територіальних громад.

Спікерами сьогоднішнього заходу були:

ШАРШОВ Сергій Іванович — генеральний директор Директорату з питань місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій України (онлайн).

ЛОЗЮК Юлія Володимирівна — директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС;

РИКОВА Людмила Олександрівна — директор Генерального департаменту професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування НАДС;

ГНИДЮК Наталія Андріївна — експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», к.держ.упр. (онлайн)

ТКАЧУК Сергій Петрович — заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації;

ЯЦКОВСЬКИЙ Сергій Віталійович — виконавчий директор Асоціації ОТГ Хмельницької області.

Ми щиро дякуємо за активну участь і шанованим спікерам цієї програми і учасникам заходу — новообраним керівникам територіальних громад.