За такою спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації розпочинає цикл навчань перша група новообраних керівників територіальних громад.
Партнерами Центру в сьогоднішньому заході є Центр експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи (Програма РЄ «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»), Міністерство розвитку громад та територій України, Національне агенство України з питань державної служби (НАДС), Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна рада, територіальні громади області.
НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ В РАМКАХ ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ З ДОБРОГО ВРЯДУВАННЯ.
З вітальними словами до учасників семінару звернулися ГАМАЛІЙ Сергій Вячеславович — голова Хмельницької обласної державної адміністрації, ЛАБАЗЮК Віолета Олександрівна — голова Хмельницької обласної ради, ЛИТВИНЕНКО Олена Вікторівна — виконуюча обов’язки голови Офісу Ради Європи в Україні, БАЮК Микола
Іванович — директор Хмельницького регіонального ЦПК, модератор.
Протягом дня розглядалися питання нормативно-правового регулювання організації діяльності органів місцевого самоврядування в сучасних умовах, проходження служби в органах місцевого самоврядування, законодавчих та організаційних засад управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування та інші питання організації діяльності керівників територіальних громад.
Спікерами сьогоднішнього заходу були:
ШАРШОВ Сергій Іванович — генеральний директор Директорату з питань місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій України (онлайн).
ЛОЗЮК Юлія Володимирівна — директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС;
РИКОВА Людмила Олександрівна — директор Генерального департаменту професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування НАДС;
ГНИДЮК Наталія Андріївна — експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», к.держ.упр. (онлайн)
ТКАЧУК Сергій Петрович — заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації;
ЯЦКОВСЬКИЙ Сергій Віталійович — виконавчий директор Асоціації ОТГ Хмельницької області.
Ми щиро дякуємо за активну участь і шанованим спікерам цієї програми і учасникам заходу — новообраним керівникам територіальних громад.