За організації Національного агентства України з питань державної служби сьогодні відбулася онлайн-конференція присвячена практичним аспектам організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Участь в ній приймали представники НАДС, регіональних Інститутів державного управління та Центрів підвищення кваліфікації.

Експертами конференції були Володимир КУПРІЙ — перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби, Юрій ЖУК — державний експерт експертної групи з питань організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та Любов САВЧУК — державний експерт експертної групи з питань розвитку системи професійного навчання.

 

З боку Хмельницького регіонального Центру до конференції підключилися директор Центру Микола БАЮК та керівник навчально-методичного відділу Майя ВОЙТ.

Під час зустрічі розглядалися питання про здійснення суб’єктами надання освітніх послуг (провайдерами) підвищення кваліфікації учасників професійного навчання, оприлюднення програм навчання на своїх офіційних сайтах та на Порталі управління знаннями, питання змін та реєстрації Статутів центрів, особливостей реєстрації користувачів на ПУЗі.

Учасниками також піднімалися наболілі питання організації на місцях підвищення кваліфікації учасників профнавчання, питання статистичної звітності, погодження планів-графіків навчання, технічного оснащення Центрів ПК, оплати праці працівників тощо.

І організатори, і учасники конференції налаштовані на подальшу активну співпрацю та взаємодію, на створення нових освітніх продуктів для якісного проходження підвищення кваліфікації управлінських кадрів.