…під такою назвою 25-26 січня 2018 року на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходив тематичний короткостроковий семінар для новообраних керівників органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад.

Упродовж дводенного семінару висвітлювались такі теми: «Про особливості формування та  функціонування об’єднаних територіальних громад»; «Грантова діяльність як важливий фактор розвитку територіальної громади»; «Добре врядування та лідерство на місцевому рівні»; «Дотримання Закону України «Про запобігання корупції». Е-декларування»; «Особливості застосування програмно-цільового методу при складанні місцевих бюджетів та реалізації державних програм»; «Правове регулювання повноважень місцевих рад з питань комунальної власності»; «Питання освіти, культури та медицини в об’єднаних територіальних громадах»; «Правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування»; «Новий Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»: зміст та новели»; «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в роботі голів ОТГ»; «Планування та управління фінансовими ресурсами ОТГ»; «Про систему безоплатної правової допомоги»; «Як і для чого налагоджувати роботу громади з медіа» та ін.

Підсумки навчання підвели Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.держ.упр. та Григоришина Г.І. – начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів