Саме під такою назвою 11-13 травня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар для начальників відділів з прийому громадян управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

Семінар відкрили: заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дідик М.М. та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.держ.упр. Баюк М.І.

У ході навчання слухачам висвітлено такі теми: «Проблемні питання в системі соціального захисту області та шляхи їх вирішення»; «Зміст та новели Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VII»; «Реформування соціального інспекторату в Україні»; «Правові питання надання всіх видів державних допомог»; «Особливості фінансування субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення у 2016 році» та ін.IMG_2133-1

За підсумками семінару було проведено анкетування слухачів, які відзначили високий рівень підготовки та проведення всіх навчальних заходів та актуальність набутих знань. Побажання та пропозиції будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.