Під такою назвою відбувся виїзний семінар 28 лютого 2017 року організував для керівників, посадових осіб та депутатів Ленковецької та Судилківської сільських рад (ОТГ) відповідно до листа-замовлення Шепетівської районної ради від 06.02.2017 р. №01-37/74.

IMG_3138У своєму вступному слові заступник голови районної ради Мовсісян А.В. зазначив, що семінар організований за пропозицією керівників і депутатів об’єднаних територіальних громад, оскільки частина з них не має досвіду депутатської діяльності, а також у зв’язку з тим, що в державі проходять процеси реформування органів місцевого самоврядування, децентралізації органів влади та інші важливі реформи.

Директор Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Баюк М.І. у своєму виступі розповів про організаційно-правові засади діяльності об’єднаних територіальних громад, зокрема, про повноваження сільських голів, старост, депутатів, про підготовку і прийняття нормативно-правових актів, що регулюють діяльність цих органів, формування структури, про кадрове забезпечення та ін. Також Микола Іванович ознайомив присутних про Е- декларування, оскільки відповідно до норм Закону «Про запобігання корупції» посадові особи і депутати органів місцевого самоврядування повинні до 01 квітня поточного року скласти і подати електронні декларації за 2016 рік.

Питання податкової децентралізації фінансів в умовах реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні підняла у своєму виступі Ординська В.М. – заступник начальника – начальник Шепетівського відділення Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.

Заступник начальника управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Бохонок Л.О. зупинилася на питаннях дотримання законодавства щодо управління комунальною власністю територіальних громад.

По завершенню семінару посадові особи та депутати об’єднаних територіальних громад отримали методичні посібники підготовлені працівниками Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.