22 січня 2020 року проведено виїзний семінар «Практичні аспекти електронного урядування та декларування в Україні» для працівників виконавчого комітету Славутської міської ради.

Семінар відкрила Крута Вікторія Леонтіївна – керуюча справами виконавчого комітету Славутської міської ради, яка зазначила, що необхідність такого семінару викликана активним впровадженням в Україні електронного урядування та декларування.

У ході зустрічі доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова, к.держ.упрТребик Л. П. розповіла про запровадження електронних послуг, електронної демократії,розвиток електронного урядування в Україні, використання  відкритих даних та роботу із Єдиним державним веб-порталом відкритих даних тощо.

Завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
Гутник Олександр Сергійович розповів про практичні аспекти Е-декларування.

Підсумки семінару підвів директор Хмельницького Центру ППК
Баюк Микола Іванович.

У своєму заключному слові директор Центру звернув увагу присутніх на важливість постійного розвитку рівня професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічного управління та створення нової системи місцевого самоврядування в Україні. Було наголошено на важливості забезпечення реалізації органами місцевого самоврядування нових нормативно-правових документів вдосконалення системи професійного навчання. А саме постанови Кабінету Міністрів від 06 лютого 2019 року №106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників, заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», від 16 грудня 2019 року № 226-19 «Про затвердження Порядку нарахування кредитів ЄКТС за результатами професійного навчання». Учасники семінару отримали інформацію, що у 2020 році усі посадові особи місцевого самоврядування області будуть мати можливість підвищувати рівень своєї професійної компетентності у Хмельницькому ЦППК відповідно замовлень від територіальних громад за затвердженим планом – графіком на договірних засадах.