03 квітня 2018 року в приміщенні Будинку рад Славутської міської ради проведено виїзний семінар «Теоретичні та практичні аспекти управління багатоквартирним будинком» для керівників комунальних підприємств міста, голів будинкових комітетів, головів ОСББ, громадських активістів у сфері житлово-комунального господарства та працівників виконавчого комітету Славутської міської ради.

Семінар відкрили: Сидор В.Б. – міський голова Славути, який зазначив, що основним завданням сьогодні є виконання закону Закон України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», де передбачено, що власники житлового фонду зобов’язані визначитися з управителем. Василь Богданович вкотре наголосив на тому, що важливим чинником є створення таких взаємовідносин, коли жителі багатоповерхових будинків зможуть самостійно управляти своєю власністю, її належним утриманням та благоустроєм.

У ході зустрічі Андрій Мазур – голова ОСББ «Щасливий», член Ради голів ОСББ м.Хмельницького, адвокат – ознайомив присутніх із правовими аспектами управління багатоквартирним будинком (законодавчою базою функціонування управителя, обрання управителів і компанії-виконавця послуг з утримання будинку і  прибудинкової території) та надав практичні рекомендації головам ОСББ.

Голова Ради голів ОСББ м.Хмельницького Богдан Малінський розповів про фінансово-економічні основи роботи управителя (складання перспективних кошторисів на утримання будинку, оптимізація витрат, акумулювання резервного фонду будинку), а також про особливості взаємовідносин управителя з органами державної влади і місцевого самоврядування, природними монополіями в сфері ЖКГ (тепло-водо-газо-електропостачальними компаніями тощо).

Учасники семінару отримали практичні  відповіді на численні  свої запитання.