5 квітня у Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації в режимі реального часу проведено інформаційний семінар «ОСОБЛИВОСТІ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ  В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

У форматі тематичних онлайн-дискусій були опрацьовані актуальні теми: «Протидія дезінформації в період воєнного стану», «Онлайн-інструменти дослідження дезінформації» та «Доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану». Під час навчання слухачі розглянули питання видів, механізмів поширення дезінформації, інструментів дослідження та протидії дезінформації в умовах воєнного стану, а також отримали відповіді на окремі питання доступу до публічної інформації в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Щира подяка викладачам:

КОМПАНЦЕВІЙ Ларисі Феліксівні — завідувачці кафедри Національної академії Служби безпеки України, доктору філол.наук, професорці

ТРЕБИК Людмилі Петрівні — доценту кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр.

ШЕВЧУК Альоні Володимирівні — завідувачу сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації.

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!