11-13 лютого на базі Хмельницького ЦППК проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Під час семінару розглядались такі теми: «Співпраця служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді/об’єднаних територіальних громад щодо попередження соціального сирітства у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах»; «Визначення складності випадку, критерії та процедура підготовки висновку з оцінки потреб дитини та її сім’ї»; «Модель оцінки потреб дитини та її сім’ї»; «Особливості застосування вимог «Етичного кодексу соціального працівника»; «Співпраця управлінь соціального захисту населення та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді/об’єднаних територіальних громад щодо здійснення перевірок державних соціальних допомог» та ін.
Підвели підсумки навчання та вручили сертифікати встановленого зразка: Баюк М.І. – директор Центру ППК, к.держ.упр. та Власюк Т.М. – директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також вручили сертифікати встановленого зразка.