29 березня Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації в онлайн-режимі проведено інформаційний семінар «ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

На тематичних онлайн-дискусіях «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в умовах воєнного стану», «Актуальні питання законодавства про працю в умовах воєнного стану», а також «Про соціальний захист населення від безробіття в період воєнного часу» більш ніж 100 слухачів отримали  роз’яснення щодо організації роботи державних органів та органів місцевого самоврядування, окремих аспектів трудових відносин та соціального захисту населення від безробіття під час дії правового режиму воєнного стану. В процесі навчання учасники поставили понад 50 запитань, найактуальніші з яких були розглянуті в режимі реального часу.

Щиро дякуємо викладачам-професіоналам

ВОЛОЩУК Ірині Віталіївні – головному спеціалісту Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

РОЗДОРОЖНОМУ Віталію Олександровичу – начальнику відділу організаційно-аналітичного забезпечення Управління Держпраці в Хмельницькій області.

ЗАЛУСЬКОМУ Сергію Едуардовичу – заступнику директора обласного центру зайнятості.

Працюймо разом заради перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!