У рамках дієвої співпраці Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації з Волинським РЦПК та Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» 28 квітня в онлайн-режимі було проведено навчання «ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

У навчанні взяли участь представники профільних департаментів, управлінь, відділів економіки та фінансів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ході навчання розглянуто питання новацій в податковому та бюджетному законодавстві на період дії воєнного стану, виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану, фінансування добровольчих формувань територіальної оборони, координація діяльності завдання на розроблення комплексного плану, міжбюджетні трансферти в період воєнного стану, особливості використання коштів резервного фонду тощо.

Висловлюємо щиру подяку сьогоднішнім спікерам – експертам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» В’ячеславу ЗУБЕНКО, Ірині ГРИНЧИШИН, Сергію ЛОСЕВУ та Романові СЛОБОДЯНУ.

Слова глибокої вдячності адресуємо також заступниці керівника Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») в Україні Наталії ГНИДЮК та команді Волинського РЦПК й особисто його директорці Тетяні Миколаївні ЛИТВИНЕНКО.

 

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!