Спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2016 році» від 27.01.2016 р. № 36/4-о/2016-рс у першому півріччі 2016 року на базі Хмельницького центру ППК передбачалось навчання семи груп спеціалістів у сфері публічних закупівель. Так, 5-7 липня за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні» кваліфікацію підвищила остання група слухачів у складі 19 осіб.DSCN1508

Про повноваження та функції членів тендерних торгів; контроль за здійсненням закупівель; звітність щодо здійснення закупівель, розповів Луцюк В.В. – начальник ІІ відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Із законодавством України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення державних закупівель слухачів ознайомила Худенко І.О. – прокурор відділу організації представництва інтересів громадян та держави у суді прокуратури Хмельницької області.

Практичні заняття щодо порядку оформлення документів у сфері тендерних торгів провів Решетніков Ю.М. – заступник головного бухгалтера Державного науково-дослідного інституту митної справи. Також слухачі опановували систему електронних державних закупівель ProZorro із Требик Л.П. – старшим викладачем кафедри державного управління та місцевого самоврядування Хмельницького університету управління та права.

Після завершення навчання учасники семінару склали тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації держаного зразка.