18 травня 2017 року голова Хмельницької обласної ради М. Загородний, директор Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій М. Баюк, ректор Хмельницького університету управління та права О. Омельчук та Президент Фонду Східна Європа В. Лях підписали меморандум про співпрацю в рамках впровадження програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Відповідно до положень меморандуму Хмельницький ЦППК навчатиме тренерів з усіх районів області, які вже згодом понесуть ці знання іншим – працівникам райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та сільським старостам.

Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізовуватиметься у 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, виконуватиметься Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».