Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації став першим Центром в Україні, який прийняв ринкові умови роботи з органами місцевого самоврядування і довів, що досвід, готовність до змін, пошук надійних партнерів і наполеглива щоденна робота є гарантією надання якісних освітніх послуг.

Приємно, що наша робота високо оцінена і Національним агенством України з питань державної служби — Центр став переможцем у номінації «Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» в рамках конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання».

Слова глибокої вдячності висловлюємо нашим партнерам — Програмі Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та Всеукраїнській асоціації об’єднаних територіальних громад.

9 жовтня відбулося відзначення переможців конкурсу. Нагороду з рук виконавчого директора Всеукраїнської асоціації ОТГ Валентини Полтавець отримала заступник директора Центру Тетяна Гаман.

Більш детально за посиланням: https://nads.gov.ua/news/pidvedeno-pidsumki-konkursu-krashchih-praktik-vprovadzhennya-osvitnih-innovacij-v-sferi-profesijnogo-navchannya-predstavnikiv-organiv-vladi