20-22 лютого 2017 року на базі Хмельницького центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти організаційної роботи в районних радах». Навчання організовано для начальників організаційних відділів виконавчих апаратів районних рад.

Навчально-тематичним планом передбачалось висвітлення таких тем: «Децентралізація в регіоні: виклики та проблеми»; «Основні вимоги до ведення діловодства в органах місцевого самоврядування»; «Законодавчі зміни в сфері місцевого самоврядування»; «Робота в системі електронного документообігу та електронними порталами»; «Питання організаційно-кадрової роботи» та ін.DSCN3202

Із слухачами працювали: Поліщук В.М. – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради; Михайлова І.Г. – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Жураковська Ю.А. – спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області; Требик Л.П.– старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр. та ін.

Семінар завершився врученням сертифікатів встановленого зразка