4-6 жовтня 2016 року на базі Хмельницького ЦППК відбувся черговий тематичний постійно діючий семінар «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

Під час навчання розглядались такі теми: «Електронні торги: теорія і практика», «Порядок організації та проведення конкурсних торгів», «Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні закупівель», «Повноваження та функції членів комітетів з конкурсних торгів», «Система електронних державних закупівель в Україні ProZorro» та ін.

dscn2361У межах даного семінару Центр продовжує співпрацювати з такими викладачами, як: Луцюк В.В. – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Решетніков Ю.М. – науковий співробітник відділу організаційно-правового забезпечення університету Державної фіскальної служби України; Яворський В.С. – заступник начальника Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області; Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, Кухар Н.Ю. – прокурор відділу представництва інтересів громадян або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Хмельницької області.

За результатами тестування слухачам вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.