Представники органів місцевого самоврядування 10-13 лютого в Хмельницькому ЦППК обговорювали пріоритетні завдань щодо модернізації інституту служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформи децентралізації в Україні та запровадження нових підходів до функціонування інституту служби в органах місцевого самоврядування.

Відкриваючи перший етап навчання, директор Центру Микола Баюк відмітив, що зазначена програма реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Хмельницьким центр ППК, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.
У відкритті та навчальних заходах професійної програми взяли участь перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш та представника Офісу Ради Європи в Україні Андрій Гук.

У ході реалізації основних завдань спеціальної професійної програми експерти Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у формі лекцій, тематичних дискусій, мозкових штурмів, розв’язання ситуаційних завдань допомагали слухачам опанувати сучасні підходи та інструменти управління людськими ресурсами, які базуються на кращих практиках країн-членів Ради Європи.
Учасники семінару активно обговорювали питання організації кадрового менеджменту в громаді, до прикладу «Відмінності між кадровою службою та підрозділом управління людськими ресурсами», «Якими професійними компетентностями повинні володіти працівники служби управління людськими ресурсами», «Прийняття на службу в ОМС: конкурсний відбір чи переведення», «Формування вимог до кандидатів на зайняття вакантних посад», «Організація та проведення конкурсного відбору на посади службовців», «Складання та розв’язання ситуаційного завдання та оцінювання розв’язаного ситуаційного завдання» тощо.
Навчання пройшло в режимі активного практичного діалогу, в теплій дружній обстановці. На всі питання присутні отримали кваліфіковані конкретні відповіді.
Другий етап підвищення кваліфікації та вручення сертифікатів відбудеться з 6 по 9 квітня поточного року.