Відповідно до спільного розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації
та голови Хмельницької обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та
підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2017 році» № 15/2-о/2017-рс на базі Хмельницького
центру ППК організовано навчання членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

Під час зустрічей 10-12 жовтня 2017 року висвітлювались такі теми: «Електронні торги: теорія і практика»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель»; «Планування закупівель та визначення предмета закупівлі»; «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю»; «Оскарження процедур закупівлі у сфері публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель»; «Організація публічних закупівель через електронні сервіси» та ін.

Заняття зі слухачами проводили: Луцюк В.В. – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Решетніков Юрій Михайлович – заступник директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Агенція розвитку міста»; Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Ткачук  С.П. – директор «Юридичної консалтингової компанії «Партнери» та ін.

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати встановленого зразка.