Протягом 13-15 листопада 2018 року на базі Хмельницького центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання діяльності інтернатних установ соціального захисту населення в сучасних умовах».

У ході навчання розглянуто низку питань, а саме: «Фінансово-господарська діяльність будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів»; «Обслуговування мешканців та вихованців інтернатних установ в умовах проведення медичної реформи»; «Соціальний захист населення працюючого в шкідливих умовах праці в установах соціального захисту населення»; «Нововведення у наданні якісних соціальних послуг інтернатними установами»; «Забезпечення мешканців інтернатних установ засобами реабілітації та пересування в частині співпраці з управліннями соціального захисту населення» та ін.

В межах семінару для слухачів організовано виїзне практичне заняття на базі Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці.

Учасники навчання були активними, задавали багато питань, на які отримали кваліфіковані відповіді. Під час підведення підсумків семінару всі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.