24 травня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів проходив тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання природоохоронної діяльності регіону в сучасних умовах».

У ході семінару розглянуто такі теми: «Інноваційно-інвестиційні процеси в регіоні та забезпечення екологічної безпеки шляхом  впровадження енергозберігаючих технологій»; «Екологічне інформаційне забезпечення»; «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Практика застосування Закону України «Про запобігання корупції» в Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації».

Із слухачами працювали працівники структурних підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату; Дехтярук О.М. – головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту екології та природних ресурсів; Сорока В.Р. – головний спеціаліст відділу інфраструктури Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, а також директор Хмельницького ЦППК – Баюк М.І. та доцент кафедри трудового, земельного та господарського права Хмельницького університету управління та права , к.ю.н., доцент Грушкевич Т.В.

Під час навчання учасники семінару мали змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі свої питання.