16 травня 2019 року на базі Хмельницького ЦППК організовано тематичний короткостроковий семінар «Розвиток громадянського суспільства в регіоні. Сучасні технології при плануванні та реалізації інформаційних кампаній» для спеціалістів структурних підрозділів з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

У ході навчання зі слухачами зустрілись: Рєзніков Ю.О. – голова обласної організації Українського товариства охорони природи; Кокаревич А.А. – виконавчий директор громадської організації «Хмельницький енергетичний кластер»; Гаврилюк А.Ю. – менеджер проектів громадської організації «Агенція сталого розвитку «АСТАР»; Площинська А.О. – виконавчий директор громадської організації «Подільська правова ліга»; Комоса Л.В. – головний спеціаліст відділу у справах преси та інформації управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Заступник директора Центру ППК – Гаман Т.В. та начальник Управління – Михайлова І.Г. підвели підсумки семінару, а також вручили сертифікати встановлено зразка.