dscn279822 листопада 2016 року на базі Хмельницького центру ППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації Закону України «Про запобігання корупції».

Завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права, к.ю.н., доцент Когут О.В. розповіла про нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні.

Про дотримання Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями, Е-декларування поінформувала спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Жураковська Ю.А.

За участі старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері запобігання корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Хмельницької області Заїки Р.В. відбувся круглий стіл «Відповідальність представників органів державної влади за корупційні правопорушення».

По завершенню навчання учасникам семінару вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.