Спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2016 році» від 27.01.2016 р. № 36/4-о/2016-рс передбачалось навчання секретарів об’єднаних територіальних громад за професійною програмою в два етапи – перший в березні, другий у вересні 2016 року.

З 26 по 30 вересня 2016 р. проходив ІІ етап навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації секретарів рад об’єднаних територіальних громад.

dscn2210Найбільшу кількість навчальних годин слухачі працювали у формі тематичних зустрічей, які провели викладачі-практики, зокрема: Яцковський С.В. – директор Хмельницького регіонального офісу реформ та розвитку; Панасюк М.В. – заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради; Фасоля О.І. – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Дмитрієнко О.М. – заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.; Халавчук О.М. – начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області та ін.

Лекційний матеріал представили викладачі Хмельницького університету управління та права: Гуменюк О.Г. – доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних, к.психолог.н., доцент; Рижук І.В. – старший викладач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, к.ю.н., а практичні заняття «Інтернет технології як інструмент взаємодії органів публічної влади з громадськістю» та «Організація on-line опитування громадян засобами сервісу Google Docs» провела Требик Л.П. – старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування.

Круглий стіл «Співпраця правоохоронних органів з об’єднаними територіальними громадами» відбувся за участі Бирка В.М. — заступника начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області та Ленчика В.М. – прокурора відділу представництва інтересів громадян або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Хмельницької області.

По завершенню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.