Відповідно до спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2016 році» від 27.01.2016 р. № 36/4-о/2016-рс на базі Хмельницького центру ППК відбувся тематичний постійно діючий семінар «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні».

Під час зустрічей 09-11 березня 2016 року слухачі мали можливість прослухати наступні теми: «Система закупівель за державні кошти. Громадський контроль у сфері закупівель. Оскарження процедур закупівель»; «Порядок організації та проведення конкурсних торгів»; «Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні закупівель; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення державних закупівель» та інші.

 У межах даного семінару Центр продовжує співпрацювати з такими викладачами:

  • Луцюк Віталій Валерійович – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
  • Требик Людмила Петрівна — старший викладач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Хмельницького університету управління та права.
  • Решетніков Юрій Михайлович – заступник головного бухгалтера Державного науково-дослідного інституту митної справи.
  • Яворський Володимир Станіславович – заступник начальника Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.
  • Заїка Руслан Володимирович — старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері запобігання корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Хмельницької області

 По завершенню семінару всі учасники пройшли тестування та отримали сертифікати державного зразка.