28 травня 2019 року на базі Хмельницького ЦППК відбулось підвищення кваліфікації начальників відділів фінансово-господарського забезпечення апаратів райдержадміністрацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Планування та управління фінансовими ресурсами в сучасних умовах».

У ході навчання розглядались такі теми: «Дотримання вимог трудового законодавства при нарахуванні заробітної плати»; «Проблемні питання, які виникають при складанні періодичної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів»; «Про основні порушення бюджетного законодавства за результатами проведених перевірок органами аудиторської служби в області»; «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Основні вимоги до складання фінансової та бюджетної звітності».

Зі слухачами працювали представники структурних підрозділів облдержадміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату та Пенделюк Л.Е. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Департаменту фінансів, а також Москалець С.А. – заступник начальника – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного офісу Держаудитслужби в області; Петрусь Т.М. – начальник управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України в області; Гуменюк А.Ф. – директор аудиторської фірми «Аудит-Поділля», доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Хмельницького Національного університету, к.е.н.

Завершилось підвищення кваліфікації врученням сертифікатів встановленого зразка.