10 травня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів навчались спеціалісти апаратів, структурних підрозділів райдержадміністрацій, які відповідають за забезпечення доступу до публічної інформації за програмою тематичного короткострокового семінару «Практичне застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Упродовж навчального дня учасники семінару обговорили виклики та проблеми децентралізації в регіоні, розглянули основні вимоги до організації роботи з документами, дізнались про контроль в органах виконавчої влади, навчились формувати справи до запиту на інформацію, ознайомились із правовим регулюванням діяльності місцевих державних адміністрацій.

Заняття зі слухачами проводили працівники структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації: Гудловська Л.С. – начальник загального відділу; Матковський Г.В.начальник відділу контролю; Шевчук А.В.в.о. завідувача сектору забезпечення доступу до публічної інформації; Cкороход С.С. – заступник начальника юридичного відділу та директор Хмельницького ЦППК – Баюк М.І.

Підвищення кваліфікації дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички