З 10 по 12 травня 2022 року відбулося онлайн-навчання представників центральних та місцевих органів виконавчої влади області за загальною короткостроковою програмою «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ».

У перший день навчання слухачі опрацювали низку важливих та актуальних тем: «Проходження державної служби: практичні питання та особливості правового регулювання в умовах воєнного стану» та «Сучасні вимоги до українського мовлення та правопису».

Другий день онлайн-навчання був не менш інформаційно насиченим. До розгляду було запропоновано такі теми, як «Доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану» та «Онлайн-інструменти дослідження дезінформації».

Третій день навчання відзначився надзвичайно корисними тематичними онлайн-лекціями «Як відновити власну спроможність до дієвості в умовах війни/кризи/невизначеності. Психологічний супровід» та «Гуманітарна сфера в умовах воєнного стану в Україні».

Завершилося триденне онлайн-навчання тестуванням з використанням системи Google Форми. Дякуємо викладачам-професіоналам:

ВОЛОЩУК Ірині Віталіївні – головному спеціалісту Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

ГОРЯЧОК Інні Владиславівні – доценту кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, к.пед.н., доцент.

ШЕВЧУК Альоні Володимирівні – завідувачу сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату облдержадміністрації.

ТРЕБИК Людмилі Петрівні – доценту кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр., доценту.

ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Світлані Борисівні – психологу, бізнес-тренеру, спеціалісту з проективних методик.

МЕЛЯКОВУ Антону Володимировичу – доценту кафедри соціальної і гуманітарної політики Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна, к.іст.н., доценту.

Працюймо разом заради  перемоги!

Бережіть свої життя!

Все буде Україна!