17-19 травня 2017 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації проходив тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти діяльності управлінь молоді та спорту в регіоні на сучасному етапі» для спеціалістів управління молоді та спорту облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

IMG_3185Під час семінару розглядались такі теми: «Реалізація державної молодіжної політики»; «Система електронних публічних закупівель України ProZorro»; «Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні»; «Особливості і перспективи розвитку системи управління сферою фізичної культури і спорту»; «Про хід оздоровчої компанії  2017 року» та ін.

З учасниками навчання проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Побажання та пропозиції слухачів будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.