Саме під такою назвою 26-28 вересня 2016 року відбувся тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації  та начальників відділів культури, національностей та релігій райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

Відкрили семінар та ознайомили присутніх з програмою: Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у. та Граділь В.В. – заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей, релігій  та туризму облдержадміністрації.

dscn2212Протягом навчальних днів дана категорія слухачів ознайомилась із такими темами: «Зміст та новели Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VII»; «Проблемні питання в галузі охорони культурної спадщини та туризму на території Хмельницької області»; «Організація роботи бібліотек в об’єднаних територіальних громадах»; «Взаємовідносини держави і церкви в умовах розбудови сучасного суспільства»; «Культурні стереотипи сучасності» та ін.

У ході семінару організовано виїзне практичне заняття на базі закладів культури м.Старокостянтинів (за окремим планом).

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати державного зразка.