ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Коли Гнидюк Наталія Андріївна — експерт Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», к.держ.упр.,  працює з аудиторією, то слухачі не відпускають її незалежно від того чи працює вона «в живу» чи онлайн (в режимі реального часу). Наша співпраця триває вже другий рік і прізвище тренера/викладача є визначальним у наборі слухачів на навчання. А прізвище Гнидюк Н. — це 100% успіху.

Дводенний семінар 2-3 вересня 2020 року за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування» пройшов як на одному диханні не зважаючи на окремі технічні проблеми з інтернет-зв’язком.

Під час онлайн навчання обговорювалися питання законодавчих та організаційних засад управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування України; прийняття на службу, організація та проведення конкурсного відбору; порядок проходження служби та її припинення; планування кар’єри службовця місцевого самоврядування та інші. Слухачі не лише слухали міні-лекції, а й дискутували, розв’язували ситуаційні та практичні вправи, а через «мозковий штурм» знаходили відповідь на запитання, який з інструментів прийняття на службу в органи місцевого самоврядування є найефективнішим.

Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації висловлює щиру вдячність Програмі Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» за сприяння у посиленні спроможності органів місцевого самоврядування через навчальну та консультативну діяльність та сподівається на подальшу плідну співпрацю.