… під такою темою 21-23 лютого 2017 року Хмельницьким Центром ППК організовано тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

DSCN3211Відповідно до програми навчання розглядались питання, що стосуються процедури інспектування навчального закладу; організації та проведення атестаційної експертизи загальноосвітнього навчального закладу; основних напрямків реформування сучасної української освіти в умовах децентралізації.

Бурхливе обговорення в групі викликало роз’яснення щодо організації навчально-патріотичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах.

Із слухачами працювали працівники Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації: Фасоля О.І. – директор Департаменту; Дупляк Т.В. – заступник директора – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення; Фіярська С.І. – начальник відділу професійної освіти та наукової діяльності управління професійної освіти та ресурсного забезпечення; Блажиєвська В.М. – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення та ін.

По завершенню навчання учасникам семінару вручені сертифікати державного зразка.