22-24 листопада 2016 року на базі Хмельницького ЦППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Практичні аспекти реформування земельних відносин». Учасниками навчання стали державні службовці Головного управління та територіальних органів Держгеокадастру у Хмельницькій області.dscn2782

Відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану зі слухачами проведено лекції, тематичні зустрічі, практичні заняття за такими темами: «Практичні аспекти реформування земельних відносин»; «Основні вимоги до ведення службового діловодства»; «Окремі питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки»; «Нормативно-правове забезпечення землеустрою органами влади»; «Реалізація прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах у формі аукціону» та ін.

Коло викладачів охопило велику кількість професіоналів з різних напрямків. Серед них представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Головного територіального управління юстиції в області, Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Хмельницької регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», а також викладачів Хмельницького університету управління та права.

З учасниками семінару проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Побажання та пропозиції слухачів будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.