На виконання Закону України «Про державну службу» та п. 9 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, до Хмельницького ЦППК звернулося Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницький з проханням про підвищення кваліфікації державних службовців категорії «В» за програмою тематичного короткострокового семінару.

Протягом чотирьох днів навчання розглядались та обговорювались питання пов’язані із відкритістю та прозорістю органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації, специфікою застосування нововведень до українського правопису 2019 року, організацією діловодства та архівної справи в Територіальних управліннях, основними засадами політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та інші.

Під час семінару, з метою підвищення рівня фахових знань, в межах компетенції представники Управління ознайомили держслужбовців з різноманітними аспектами та напрямами діяльності Територіального управління Державного бюро розслідувань на сучасному етапі, відповідно до тем, винесених на розгляд. Розповіли про новації і задачі. Відповіли на численні питання й  надали роз’яснення щодо окремих ситуацій, які виникають в роботі.

Слухачі обмінювались думками, своїм баченням вирішення проблемних питань: по завершення навчанню – отримали сертифікати встановленого зразка.