Під такою темою 12-13 лютого 2019 року Хмельницьким Центром ППК організовано тематичний короткостроковий семінар для начальників та спеціалістів управлінь та відділів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій.

Семінар відкрили: директор Хмельницького ЦППК – Микола Баюк, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації – Олег Фасоля, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області – Віктор Худняк.

Згідно до програми навчання розглядались питання, що стосуються змін освітньої системи; ліцензування навчальних закладів освіти згідно з чинним законодавством; особливостей врегулювання конфлікту інтересів для різних категорій державних службовців; діагностики професійного вигорання; організації національно-патріотичного виховання в закладах освіти тощо.

 

Із слухачами працювали працівники Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації: Фасоля О.І. – директор Департаменту; Блажиєвська В.М. – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення, а також Тимофіїв Л.Л. – начальник відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Гутник О.С. – головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області; Вільчинська С.Б. – психолог, бізнес-тренер, спеціаліст з проективних методик, член Міжнародної Психологічної Асоціації Проективних Методик (представник в Хмельницькій області) та ін.

По завершенню семінару всім учасникам вручені сертифікати встановленого зразка, а також представники Головного територіального управління юстиції презентували посібник «ЖИВИ ТА ДІЙ ЗА ПРАВИЛАМИ. Якими є права дитини в школі».