10-11 жовтня 2019 року на базі Хмельницького ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар/тренінг «Актуальні питання діяльності управлінь персоналом в умовах реалізації Закону України «Про державну службу» для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за роботу з персоналом.

Відкриваючи  семінар, директор Центру Баюк М.І. висловив сподівання, що учасники навчання  отримають вичерпні відповіді на питання важливі питання роботи служб персоналу в умовах реформування державного управління.

У ході навчання розглядались питання: «Проблемні питання реалізації нового Закону України «Про державну службу»; «Специфіка застосування нововведень до українського правопису 2019 року»; «Вимоги щодо організації роботи з документами в місцевих органах виконавчої влади», «Основні аспекти проведення оцінювання державних службовців категорії «Б» та «В» у 2019 році з врахуванням змін до Закону України «Про державну службу» та Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців»; «Професійна культура та етикет управлінських кадрів», «Актуалізація готовності до професійної самореалізації особистості».

Семінар пройшов в режимі активного практичного діалогу, в теплій дружній обстановці. На всі питання присутні отримали кваліфіковані відповіді.

По завершенню семінару усім слухачам вручено сертифікати встановленого зразка.